Our product range includes a wide range of sneeze guard acrylic shield.
₹ 400 / Square Feet Get Latest Price
| Guard Type | Countertop |
| Material | Acrylic |
| Usage | Bank Counter, Retail Counter, Restaurant, Office Desk |
| Usage/Application | Safety Purpose |
| Height | 700 mm |
| Width | 800 mm |
| Pass Through Slot | Without Slot |
| Type | SNEEZE GUARD |
| Field Of Vision | Pharmacy , hospital |
| Visor Thickness | 6mm |
| Thickness | 3 mm |
| Edge Finish | Rounded |
| Color | Transparent |
Ishan Motghare (Owner)
Ayra LED Board
Plot No 78, Gangabai Ghat Chowk, Nagpur - 440002, Maharashtra, India