Providing you the best range of acrylic sneeze guard with effective & timely delivery.
₹ 300 / sq ft Get Latest Price
| Guard Type | Countertop |
| Material | Acrylic |
| Usage | Retail Counter, Restaurant, Office Desk, Bank Counter |
| Usage/Application | Safety Purpose |
| Height | 600 mm |
| Width | 800 mm |
| Pass Through Slot | Without Slot |
| Type | ACRYLIC SNEEZE GUARD |
| Field Of Vision | Health & CARE |
| Visor Thickness | 4mm, 5 mm, 6 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Edge Finish | Rounded |
| Color | Transparent |
Ishan Motghare (Owner)
Ayra LED Board
Plot No 78, Gangabai Ghat Chowk, Nagpur - 440002, Maharashtra, India